O NÁS
O NÁS
Vážení návštěvníci,
právě jste se ocitli na stránkách obchodu s bytovým textilem ZDETEX.cz a máte zde možnost koupit sobě, či někomu z Vašich blízkých užitečný dárek za vynikající ceny. Víme, že obchodů s bytovým textilem je ve Vašem městě mnoho (převážně supermarkety, ktere jsou zaplavovany nekvalitním čínským textilem) a právě proto se snažíme, aby jste u nás měli co nejnižší ceny, největší výběr a hlavně kvalitní převážně české zboží.
Naše nabídka se neustále rozrůstá, připravujeme pro Vás příznivé ceny, proto neváhejte naší nabídky využít.


Základní informace o našem obchodě:
- pro nákup v našem internetovém obchodě registrace není povinná
- registrací si usnadníte objednávání zboží (pokud se rozhodnete náš obchod znovu navštívit, nebudete muset znovu vyplňovat všechny vaše doručovací údaje)
- jako každý jiný obchod posíláme nejčastěji objednané zboží na dobírku
- respektujeme vaše soukromí (abychom vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data, tato data chráníme před zneužitím)
- požadujete-li doručování objednávek na jinou adresu, než je výše uvedená, není to pro nás žádný problém
- poštovné a balné nad 10 000Kč je zdarma...
- zaručujeme se, že údaje nepředáváme nikomu dalšímu a slouží pouze pro naši potřebu


Vyjímečně se stává se, že někdy zboží nedorazí v určeném termínu. Je to proto, že některé zboží není skladem a my je musíme objednávat, popř. vyhotovit. Proto se, zboží opozdí. Snažíme se zboží co nejrychleji dostat do Vašich domovů a o případném zdržení Vás budeme informovat emailem nebo telefonicky.

Všechno prodávané zboží je v originálním balení s plnou zárukou, vztahují se na něj záruční podmínky v plném znění.
- reklamační řád popisuje zásady a principy uplatňované při reklamaci zboží dodávaného naší společností. Tento reklamační řád nevylučuje ani neomezuje jakákoliv závazná zákonná práva zákazníka nebo jakákoliv práva zákazníka vůči prodávajícímu. Práva a povinnosti vyplývající se záruky poskytované na výrobky, se řídí zejména pravidly o Zvláštních ustanoveních o prodeji zboží v obchodě, §612 až §627 Občanského zákona
- záruční lhůta, platná pro všechny výrobky vyrobené od 1.1.2003, je 24 měsíců od data prodeje výrobku spotřebiteli. Nevztahuje na se výrobky, jejichž životnost je kratší než záruka
- jestliže se během záruční lhůty projeví na výrobku závada způsobená chybnou konstrukcí, zpracováním nebo materiálem, bude při splnění následujících podmínek vadný výrobek (nebo jeho součást či díly) bezplatně opraven nebo vyměněn za nový. Reklamovaný výrobek musí být kompletní v původním obalu. Záruka poskytovaná prodávajícím se nevztahuje na poškození způsobené ohněm, vodou, statickou elektřinou nebo jinou živelnou událostí, nesprávným používáním výrobku, opotřebením, mechanickým poškozením nebo neodborným nastavením, modifikací, opravou nebo nesprávným způsobem použití neslučitelným s návodem k použití, technickými normami či bezpečnostními předpisy platnými v České republice. Záruka se též nevztahuje na poškození výrobku skladováním mimo rozsah teplot od -20°C až 45°C.